Bestuur

Het bestuur van voetbalvereniging Con Zelo bestaat uit negen personen, sinds de herstructurering in 2018-2019. Toen zijn de jeugdcommissie en het hoofdbestuur samengevoegd, waardoor nu de vereniging bestuurd wordt door onderstaande personen:

FunctieTakenNaamTelefoonE-mail
VoorzitterAlgemene zaken; Omni; PRErwin Dam06-50288326erwindam@conzelo.tv
Secretaris / vicevoorzitterLedenadministratie; KNVBRob de Leeuwrobdeleeuw@conzelo.tv
PenningmeesterVrijwilligersCyril Schuytcyrilschuyt@conzelo.tv
LidTechnische zakenJan Venninkjanvennink@conzelo.tv
LidJO19-JO15; ActiviteitenJacco Zuttjaccozutt@conzelo.tv
LidJO14-JO11Natas Veldmannatasveldman@conzelo.tv
LidJO10-JO7Frank van Polenfrankvanpolen@conzelo.tv
LidZaalvoetbalRoel Smitroelsmit@conzelo.tv
LidWedstrijdsecretaris; NotulisteLinda Schuijtlindaschuijt@conzelo.tv

Overige verenigingsorganen:

Technische commissie
Jan Vennink
Rob Bruin
Ivo Rohling
Rob de Leeuw

Zaalvoetbalcommissie
Roel Smit
Paul Bakker
Rob Bruin

Scheidsrechterscommissie
Piet Houtenbos
Dick Dam
Aad Leegwater